درباره‌ی مکران آریا دریا

Makran Arya Darya

شرکت کشتی‌رانی و حمل‌ونقل بین‌المللی مکران آریا دریا در سال ۱۳۹۴ با هدف فعالیت و توسعه در این صنعت تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها در حوزه حمل‌ونقل مواد خاص و به ویژه کانتینر یخچالی به شمار می‌رود. مکران با تکیه بر نیروی انسانی و کارآفرینی توانسته از مدلی جدید در مسیر پیشرفت و همچنین ارائه خدمات امن و مطمئن به مشتری پیروی کند. دیگر مأموریت مکران رشد سطح علمی و تخصصی صنعت حمل‌‌ونقل در ایران و همچنین تلاش برای درخشش نام ایران در حوزه‌های بین‌المللی حمل‌ونقل است.

"ارتباط، تمام آن چیزیست که ما خلق می‌کنیم"

هنوز هم مهم‌ترین دغدغه انسان، خلق یک ارتباط درست است؛ ارتباطی که در نهایت منجر به یک حس ماندگار شود. مکران اینجاست تا به ارتباطات جانی تازه بخشد و بر فرای مرزها پیش رود.

"دل به دریا زدیم"

مکران در راستای سرعت بخشیدن به کار و راحتی مخاطبان، چارچوب‌های سنتی که سالیان سال بر حمل‌ونقل حکم‌فرمایی می‌کردند را شکست و ماجراجویی خودش را رقم زد. خطرات و ریسک‌های احتمالی را به جان می‌خرد تا راهی بسازد که گذشتن از آن، راحت و لذت‌بخش باشد.

"مکران لنگر نمی‌اندازد، مگر در ساحل ارزش‌هایش"

مکران در این سال‌ها، برای خود ارزش‌هایی تعریف کرده که معنای خود را از آن‌ها وام می‌گیرد؛ ارزش‌هایی که ما را در مسیر حفظ می‌کنند و برایمان پایبندی به آن‌ها بر هر چیز دیگری تقدم دارد. ارزش‌های ما، مزیت ماست.